loading


„OnStar“ | Kontaktai ir DUK

KONTAKTAI IR DUKTarp DUK neradote atsakymo į jums kilusius klausimus? Reikia pagalbos arba ieškote papildomos informacijos? Būtinai kreipkitės į mus. Mūsų komanda yra pasirengusi jums padėti.


Paskambinkite mums

Pagalbos linija 8009177349 (angliškai) 

Atsiųskite mums el. laišką

onstar.europe@onstar.com (angliškai)


 „ONSTAR“ DUK

 • Kada jau bus galima įsigyti automobilių su „OnStar“?
  „OnStar“ bus įrengiama 17 automobilių modelių 


 • Kuriuose automobiliuose bus įrengta „OnStar“?
  „OnStar“ įrengiama keleiviniuose automobiliuose pradedant „Karl“ / „Viva“, baigiant „Insignia“


 • Kaip užsisakyti „OnStar“?
  „OnStar“ kaip standartinė įranga bus įrengiama „Sport“, „Cosmo“ ir OPC apdailos modeliuose, o su kitais modeliais ją galima užsisakyti papildomai. Konkrečios informacijos apie sistemos prieinamumą ieškokite automobilio konfigūratoriuje. Įsigijus naują „Opel“ / „Vauxhall“, prekybos atstovas paaiškins, kaip užsisakyti „OnStar“ ir suaktyvinti paslaugas internete.


 • Kaip pradėti naudotis „OnStar“?
  Įsigiję automobilį su „OnStar“ turite užsiregistruoti ir suaktyvinti „OnStar“.  Iš „Opel“ gausite el. laišką − tiesiog spustelėkite jame esančią nuorodą ir užbaikite aktyvinimo procesą. Jei įsigijote naudotą automobilį su „OnStar“, tiesiog paspauskite paslaugų mygtuką ir pasikalbėkite su „OnStar“ konsultantu, kad jis nustatytų jūsų „OnStar“ paskyrą.  Jei turite klausimų, paspauskite paslaugų mygtuką ir pasikalbėkite su „OnStar“ konsultantu.

 • Kaip prisijungti prie savo „OnStar“ paskyros?
  Kai paskyra bus nustatyta, galėsite naudotis savo „OnStar“ paskyra per „myOpel“ / „myVauxhall“. 

 • Ar visuose automobiliuose bus galima naudotis visomis funkcijomis?
  Gali būti, kad kai kurios paslaugos tam tikruose automobiliuose neveiks; išsamesnė informacija pateikiama skyriuje „Automobilių linijos duomenys“`.


 • Ar galima „OnStar“ įsirengti savo dabartiniame automobilyje?
  „OnStar“ įrengiama tik naujausiuose „Opel“ modeliuose ir šią sistemą galima užsisakyti daugelyje 2017 m. automobilių. „OnStar“ negalima įrengti jau turimame automobilyje.


 • Ar „OnStar“ galima įsirengti kitos markės automobilyje?
  „OnStar“ paslauga yra skirta tik „Opel“ / „Vauxhall“ automobiliams


 • Kaip atsisakyti užsakytų paslaugų?
  „OnStar“ paslaugų galite atsisakyti bet kada, tačiau tikimės, kad to neprireiks. Internete galite prisijungti prie savo „OnStar“ paskyros ir atsisakyti užsakytų paslaugų arba galite paspausti „OnStar“ paslaugų mygtuką automobilyje ir pasikalbėti su jums padėti pasiruošusiu konsultantu.


 • Ar „OnStar“ veiks keliaujant užsienyje?
  Taip, „OnStar“ paslaugos teikiamos visoje Europoje. Šalių sąrašas pateikiamas skyriuje „Užsisakykite „OnStar“, kuriame nurodyta, kur galima naudotis paslaugomis


 • Ar duomenys perduodami mano draudimo bendrovei?
  Ne, jūsų draudimo bendrovei nebus pateikiama jokia informacija. Jei neduosite sutikimo, iš tikrųjų jūsų duomenys nebus perduodami jokioms trečiosioms šalims.


 • Kokiomis kalbomis galima naudotis „OnStar“ konsultantais?
  „OnStar“ bus galima naudotis 20 kalbų: anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, olandų, lenkų, portugalų, bulgarų, čekų, danų, suomių, graikų, vengrų, norvegų, rumunų, rusų, slovakų, slovėnų ir švedų

 • Kaip pasirinkti kalbą?
  Jūsų „OnStar“ paskyra bus nustatyta registracijos metu pasirinkta kalba. Kalbą galite pakeisti bet kuriuo metu savo paskyroje apsilankę puslapyje „Mano profilis“.

  Kai informacijos ir pramogų sistemoje bet kuriuo metu pakeičiate kalbą, ji pakeičiama ir „OnStar“ konsultante (kalbas žr. pirmiau pateiktame klausime). Pasirinkę bet kurią kitą kalbą būsite sujungti su anglakalbiu konsultantu.

 • Ar galima „OnStar“ išbandyti nemokamai?
  Taip, kiekvienam naujam automobiliui su „OnStar“ suteikiamas 12 mėn. nemokamas „OnStar“ paslaugų bandomasis laikotarpis.


 • Kada prasidės mano 12 mėn. „OnStar“ paslaugų bandomasis laikotarpis?
  Jūsų 12 mėn. bandomasis laikotarpis prasideda užregistravus automobilį, tą pačią dieną kaip ir naujo automobilio garantija.

į puslapio viršų