loading

SOS

SKUBI PAGALBA ĮVYKUS AVARIJAI: „ONSTAR“ GALI IŠGELBĖTI JŪSŲ GYVYBĘ.

Vairuokite ramiai: avarijos atveju „OnStar“ bus su jumis. Net jei patys negalėsite išsikviesti pagalbos.

 

SKUBI PAGALBA ĮVYKUS AVARIJAI: „ONSTAR“ GALI IŠGELBĖTI JŪSŲ GYVYBĘ.

  • Pagalba įvykus avarijai: vos išsiskleidus saugos oro pagalvei suaktyvinama automatinio pranešimo apie avariją sistema. Visi svarbūs transporto priemonės duomenys iškart nusiunčiami į „OnStar“ centrą: vieta, važiavimo kryptis, transporto priemonės spalva ir net avarijos mastas1

 

  • Susisieksime su jumis: specialiai išmokyti „OnStar“ konsultantai susisieks su jumis paskambindami per laisvų rankų įrangą – net jei tuo metu būsite užsienyje, konsultantai su jumis kalbės jūsų pasirinkta kalba2

 

  • Svarbi kiekviena sekundė: kai tik gausime visą informaciją ir išsiaiškinsime, kad jums tikrai reikalinga pagalba, „OnStar“ konsultantas iškart praneš apie tai pagalbos tarnyboms.

 


 

1„OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Yra papildomų sąlygų.

2 Siekiant kuo greičiau atsiliepti į jūsų skambutį, išskirtiniais atvejais gali pasitaikyti, kad pirmas jus aptarnaujantis konsultantas kalbės su jumis angliškai.
Kas atsitinka po avarijos?
KLIENTŲ PASAKOJAMOS ISTORIJOS
 Šis klientas sujaudintas iki ašarų! #thankyouOnStar

2016 m. kovo 3 d.: Eulalija Serrano Madride važinėja savuoju „Opel Zafira“. Sankryžoje kelias atrodo tuščias, bet staiga – smūgis. Šokas. Ir iš niekur pasigirsta raminantis balsas.

 

Įvykus susidūrimui jūsų „Opel“ esantys jutikliai automatiškai įspės „OnStar“ paslaugų centrą. „OnStar“ konsultantas su jumis nedelsdamas susisieks per laisvų rankų įrangą, kad įvertintų situaciją. Jei būtina, jie nustatys jūsų buvimo vietą ir iš karto įspės pagalbos tarnybas. Automatinis pranešimas apie avariją – tai tik viena iš daugelio novatoriškų „OnStar“ funkcijų.


į puslapio viršų