loading


ONSTAR

 

KAIP TOLIAU NAUDOTIS „ONSTAR“ PASLAUGOMIS

 

Ar norite toliau naudotis „OnStar“ paslaugomis? Prieš pasibaigiant bandomajam laikotarpiui pranešime jums apie tai el. paštu, kad galėtumėte nuspręsti, ar norite užsisakyti „OnStar“ paslaugas.1,2
 

Kaip toliau naudotis „OnStar“ paslaugomis

Naudojimąsi „OnStar“ paslaugomis3 pratęsti labai paprasta. Turite 2 pasirinkimus:

1 pasirinkimas: prisijunkite prie „OnStar“ portalo naudodami savo prisijungimo duomenis, eikite į „OnStar“ rinkiniai“ ir įsigykite „OnStar“ paslaugų rinkinį.

2 pasirinkimas: automobilyje paspauskite mėlyną paslaugų mygtuką, kad susisiektumėte su „OnStar“ konsultantu. Jis padės jums užsisakyti „OnStar“ paslaugų pratęsimą.

 

OnStar paslaugų kaina priklauso nuo užsisakomų paslaugų laikotarpio. Jei užsisakysite mėnesiui, OnStar kainuos 9,95 €4 per mėnesį (įsk. PVM). Metinė prenumerata kainuos tik 99,50 €4 (įsk. PVM) metams. Norėdami sužinoti apie visus pasiūlymus, prisijunkite prie OnStar portalo [https://eur.onstar.com]


1 Jei pasibaigus bandomajam laikotarpiui neįsigysite „OnStar“ prenumeratos, nebegalėsite naudotis „OnStar“ paslaugomis ir „OnStar“ funkcijomis „myOpel“ programoje. Net ir be aktyvios „OnStar“ prenumeratos dar 4 metus kas mėnesį gausite automobilio diagnostikos el. laiškus (jei neišsiregistravote).

2 „OnStar“ paslaugas reikia aktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos variantų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

3 Jei jūsų automobiliui galioja „Opel“ pagalbos kelyje paslauga ir politikos sąlygos, „OnStar“ pagalbą kelyje gali suteikti nemokamai. Jei jūsų automobiliui nebegalioja ar negalėjo būti suteikta teisė į „Opel“ pagalbą kelyje, paslaugos jums gali būti mokamos.

4 Kainos yra išankstinės ir gali keistis.

į puslapio viršų